سؤالات متداول

قبل از پرسیدن سوال ، سوالاتی که کاربران قبل از شما پرسیده اند را بخوانید ، اگر جواب خود را پیدا نکردید پاسخگوی شما هستیم …

ثبت دامنه

برای ثبت دامنه IR ابتدا به سایت nic.ir مراجعه کرده و از قسمت(ساختن شناسه کاربری)با وارد کردن اطلاعات خود ایجاد نمایید. سپس با شناسه ساخته شده می توانید در سایت گیلدا هاست از قسمت خرید جدید درخواست ثبت دامنه را ارسال نمایید.

برای انتقال دامنه IR به گیلدا هاست ابتدا در حساب کاربری خود در ایرنیک رابط‌ های دامنه را به(D71D84)تغییر داده و سپس در حساب کاربری گیلدا هاست از قسمت دامنه > انتقال به ما با وارد کردن نام دامنه و شناسه ایرنیک در ادامه برای شما فاکتور تمدید یکساله با تخفیف ایجاد خواهد شد که با پرداخت آن دامنه شما برای انتقال و تمدید پیگیری خواهد شد.

جهت انتقال دامنه‌های بین‌المللی، دامنه باید برای انتقال از حالت قفل خارج و کد انتقال دامنه (کد EPP) از شرکت کنونی پشتیبانی دامنه دریافت شود. سپس از پنل کاربری خود > تب دامنه ها > گزینه انتقال دامنه به ما ، اقدام به انتقال دامنه نمایید که با توجه به اینکه در انتقال دامنه یک سال تمدید هم انجام می شود، فاکتور آن ایجاد و پس از پرداخت روند انتقال دامنه آغاز خواهد شد. انتقال دامنه از طرف ریجیسترار مبدا ممکن است تا 7 روز زمانبر باشد.

در منو دامنه ها > وارد مدیریت دامنه مورد نظر شوید > از قسمت مدیریت DNS نیم سرورهای مورد نظر خود را وارد کرده و ذخیره نمایید.

هاست

جهت ارتقا پلن شما می توانید از بخش مدیریت(مدیریت سرویس )پنل کاربری خود در گیلدا هاست بر روی سرویس مورد نظر کلیک نموده تا وارد صفحه جزئیات سرویس شوید. سپس در قسمت عملیات مدیریتی بر روی دکمه(ارتقا/تنزل)کلیک نموده، پلن مورد نظر خود را انتخاب و مراحل را ادامه داده تا برای شما فاکتور مابه التفاوت تا تاریخ سررسید سرویس ایجاد گردد. دقت داشته باشید(سیکل تمدید)سرویس انتخابی با سرویس کنونی شما باید یکی باشد (در غیر اینصورت درخواست خود را طی تیکت به بخش فروش اعلام نمایید). پس از پرداخت فاکتور اقدامات لازم جهت ارتقا در گیلدا هاست انجام خواهد شد.

پس از تهیه یکی از پلن های هاست از گیلدا هاست ، یک(لینک فول بکاپ اکانت)از هاست خود که در حال حاضر اطلاعات سایت در آن قرار دارد در تیکت برای واحد پشتیبانی فنی گیلدا هاست ارسال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت سایت شما را به هاست جدید منتقل نمایند. ( آموزش در وبلاگ موجود است. )

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

برای تغییر سرویس لازم است ابتدا سرویس مورد نظر را تهیه بفرمایید؛ پس از تحویل سرویس جهت انتقال اطلاعات به واحد فنی تیکت ارسال بفرمایید. پس از تکمیل فرایند انتقال اطلاعات، جهت لغو سرویس، از همین طریق اطلاع رسانی کنید تا هزینه روز های استفاده نشده (در صورت وجود) به شما بازگشت داده شود.